Greckie Przysmaki
Filtruj według
Cena
-
Dostępność
Stan:
Opakowanie
Region pochodzenia
Marka
Pojemność
Certyfikat BIO
Dopasowano 22 produktów z kategorii Grecka oliwa w szklanych butelkach
-20,00 zł
Oliwa z oliwek  Sitia 0.3% 1L - LIMITOWANA EDYCJA
PAKIET MIX 18 x Oliwa "ZE WSI" Niefiltrowana 1 L
Super promocja!
-50,00 zł
WYPRZEDAŻ Oliwa Koronida Extra Virgin Monovariety 0.2% Limited Edition Premium Quality
Oliwa ZE WSI niefiltrowana łagodna 0,3% 50 ml
Super promocja!
Oliwa Koronis Extra Virgin 1L
Oliwa Koronis Extra Virgin 1L
(0)
39,99 zł
Dostępne wkrótce
Pokazano 1-22 z 22 pozycji

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz największą różnorodność oliw w szklanej butelce. Posiadamy oliwy z każdego regionu Grecji. Posiadamy oliwy z Krety (zwane jako Kreteńskie oliwy) w szklanych butelkach marasca oraz dorica. Mamy najwyższej jakości oliwy z kontynentalnej Grecji oraz z czystego regionu Peloponez. 

Czy wiesz dlaczego Grecy przechowują oliwę w szkle? Szkło nie tylko jest eleganckie i trwałe. Oliwa z oliwek nie wchodzi w interakcję ze szklaną butelką. Dlatego możesz być pewny, że oliwa znajdująca się w szklanej butelce jest najwyższej jakości. Szkło nie wiąże się i nie wchłania żadnych substancji. Nie powoduje zmiany zapachu, smaku, koloru i składu chemicznego produktu. Dlatego doskonale sprawdza się w transporcie i przechowywaniu naszej najwyższej jakości oliwy z oliwek.

Czy wiesz, że najpopularniejszymi butelkami do przechowywania oliwy jest dorica- czyli okrągła butelka oraz maraska o kwadratowym kształcie. W której znajduje się nasza Oliwa Ze Wsi. Oliwa pochodzi z czystych regionów prosto od greckich chłopów, greckich rolników.

Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Polityka prywatności