Greckie Przysmaki
Logotyp Uni Europejskiej
Filtruj według
Cena
-
Rodzaj sera
Typ sera
Waga
W zalewie
Region pochodzenia
Opakowanie
Marka
Dostępność
Dopasowano 12 produktów z kategorii Ser Feta
Ser Feta Owczy PDO Alithino 400 g
Ser Feta Owczy PDO Alithino
Ser Feta beczkowa PDO
Ser Feta beczkowa PDO 6 miesięczna
Ser Feta beczkowa PDO 12 miesięczna
Ser Feta beczkowa PDO 18 miesięczna
Ser Feta PDO Tempi w zalewie 400 g
Ser Feta PDO Tempi 200 g
Nowy
Ser Feta beczkowa Tripoli ChnP 300 g
Ser Feta PDO Christakis w zalewie 400 g
Ser Feta PDO Christakis w zalewie 400 g
(1)
39,99 zł
Dostępne wkrótce
Ser Feta PDO Christakis 150 g
Ser Feta PDO Christakis 150 g
(2)
15,99 zł
Dostępne wkrótce
Ser Feta świeża beczkowa - miękka PDO
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Feta to najsłynniejszy grecki ser. Feta wytwarzana jest głównie z mleka owczego lub koziego (często w połączeniu), ser feta jest bogatą w składniki odżywcze opcją. Ten słynny słony ser, który powstał tysiące lat temu, podawany jest procesowi marynowania, odpoczynku. W wyniku, którego uzyskuje swój wyraźny smak. Autentyczna grecka feta pochodzi tylko z wybranych regionów Grecji. W naszym sklepie internetowym znajdziesz najlepszą grecką fetę, która pochodzi właśnie z tych regionów Grecji.

Najlepszą grecką fetę do swojej greckiej sałatki znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Naszą fetę wyślemy do Ciebie.

Nasze sery feta- świetnie spisują się w Patsavouropita, Dolmades, Tirokafteri, Prawn fritters, galaktoboureko, prasorizo, horta vrasta, Revithosoupa, tradycyjnym Giouvetsi, Prawn Saganaki, makaronpita.

Ser feta nie tylko świetnie spisze się w sałatce czy greckich tradycyjnych potrawach. Grecka feta dostępna w naszych internetowych greckich delikatesach idealnie spisze się na spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Kilka chwil i za pomocą fety, oliwki i dowolnego dodatku możesz stworzyć świetne koreczki. Jesteśmy przekonani, że takie koreczki z serem feta będą niezwykłą atrakcją na Twojej imprezie. Sprawdź naszą ofertę greckich delikatesów z serem feta, posiadamy wysokiej jakości ser feta, także ten postarzany w beczkach oraz z małych greckich manufaktur i wsi. 

Zgłoś problem