Greckie Przysmaki
Logotyp Uni Europejskiej
Filtruj według
Cena
-
Dostępność
Opakowanie
Region pochodzenia
Marka
Waga
Dopasowano 16 produktów z kategorii Mydła w kostce
Mydło oliwkowe naturalne 100 g
Mydło oliwkowe z mastichą naturalne 100g
Mydło oliwkowe naturalne z cytryną 100g
Mydło oliwkowe naturalne 200 g
Mydło oliwkowe naturalne 200 g
(2)
6,99 zł
Dostępne wkrótce
Mydło oliwkowe z lawendą naturalne 100 g
Mydło oliwkowe z różą naturalne 100 g
Mydło oliwkowe z szałwią naturalne 100 g
Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Greckie mydełka w kostce dostępne w naszej ofercie są zalecane dla osób ze wszystkimi rodzajami skóry. Mydło w kostce z oliwą z oliwek nie powoduje  negatywnych reakcji skórnych. Dlatego wielu dermatologów i specjalistów zajmujących się skórą sugeruje, że mydło z zawartością oliwy z oliwek jest najlepszym mydłem na świecie.

Dzięki formie mydła w kostce wiele osób używa go do mycia włosów, ponieważ wiele szamponów dostępnych na w sklepach internetowych i sieciach handlowych zawiera wiele szkodliwych składników. Mydło w kostce z zawartością oliwy z oliwek nie tylko wzmacnia włosy, ale także wspomaga ich wzrost.

Wartość mydła z oliwą z oliwek nie kończy się na pięknych włosach i wyjątkowo delikatnej skórze. Jest również bardzo przydatne w zachowaniu codziennej czystości w domu. Idealnie nadaje się do kąpieli niemowląt, jak również do prania ubranek dziecięcych ze względu na całkowicie naturalny skład.

Dzięki wygodnej formie mydła w kostce łatwo jest je zetrzeć i użyć do prania ubrań. Wióry mydła z kostki można również rozpuścić w wodzie z dodatkiem octu i użyć do czyszczenia różnych powierzchni w domu.

Zgłoś problem