Greckie Przysmaki
Filtruj według
Cena
-
Dostępność
Stan:
Opakowanie
Region pochodzenia
Marka
Waga
Dopasowano 18 produktów z kategorii Mydła w kostce
Mydło oliwkowe naturalne 200 g
Mydło oliwkowe z sosną naturalne 100g
Mydło oliwkowe naturalne białe 100 g
Mydło oliwkowe z morelą naturalne 100 g
Mydło oliwkowe z lawendą naturalne 100 g
Mydło oliwkowe z różą naturalne 100 g
Mydło oliwkowe naturalne 100 g
Mydło oliwkowe naturalne 100 g
(1)
3,90 zł
Dostępne wkrótce
Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Greckie mydełka w kostce dostępne w naszej ofercie są zalecane dla osób ze wszystkimi rodzajami skóry. Mydło w kostce z oliwą z oliwek nie powoduje  negatywnych reakcji skórnych. Dlatego wielu dermatologów i specjalistów zajmujących się skórą sugeruje, że mydło z zawartością oliwy z oliwek jest najlepszym mydłem na świecie.

Dzięki formie mydła w kostce wiele osób używa go do mycia włosów, ponieważ wiele szamponów dostępnych na w sklepach internetowych i sieciach handlowych zawiera wiele szkodliwych składników. Mydło w kostce z zawartością oliwy z oliwek nie tylko wzmacnia włosy, ale także wspomaga ich wzrost.

Wartość mydła z oliwą z oliwek nie kończy się na pięknych włosach i wyjątkowo delikatnej skórze. Jest również bardzo przydatne w zachowaniu codziennej czystości w domu. Idealnie nadaje się do kąpieli niemowląt, jak również do prania ubranek dziecięcych ze względu na całkowicie naturalny skład.

Dzięki wygodnej formie mydła w kostce łatwo jest je zetrzeć i użyć do prania ubrań. Wióry mydła z kostki można również rozpuścić w wodzie z dodatkiem octu i użyć do czyszczenia różnych powierzchni w domu.

Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Polityka prywatności