Greckie Przysmaki
Logotyp Uni Europejskiej
Mydła naturalne / Producent: Bellas

Mydło oliwkowe naturalne 100 g

(2 opinie)

Mydła są wzbogacone o naturalne, aktywne składniki z "apteki natury".
Aloes organiczny, olej arganowy, ekstrakt z liści oliwek, rumianek, miód i wiele witamin które skutecznie wzmacniają nasze produkty, spełniają wszystkie potrzeby codziennej opieki i pielęgnacji skóry.

4,99 zł
Sprawdź historię ceny
Dostępne wkrótce

OpisDlaczego tak tanio?
Greckie przysmaki, które tak bardzo zasmakowały nam w odległej Grecji sprawiły, że całe swoje dorosłe życie poświęciliśmy na rozwój firmy, dzięki której oferujemy Państwu najwspanialsze i najsmaczniejsze produkty, którymi przez lata mogli fascynować się tylko tamtejsi mieszkańcy.

Lata spędzone w Grecji, a doświadczenie i wykształcenie uzyskane w Polsce przekuły się na otworzenie naszego sklepu internetowego greckieprzysmaki.pl i filii w Krakowie przy ulicy Krakowskiej 31.

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się polską firmą, która swój wolny czas poświęca na szukanie najlepszych produktów pod względem walorów jakościowych, smakowych i estetycznych po całej Grecji, lecz głównie specjalizuje się w produktach pochodzących z Krety, gdzie panuje niepowtarzalny klimat.

Mottem naszej firmy jest dobro klienta i to o niego najbardziej troszczymy się gwarantując mu zdrowe i smaczne jedzenie. Nasze produkty kierujemy do każdego, kto ceni sobie zdrowie, niepowtarzalny smak, a także wysoką jakość produktu w najniższej cenie na rynku.

Niską cenę udało się nam uzyskać dzięki ominięciu zbędnych pośredników (WŁASNY WYSPECJALIZOWANY TRANSPORT) między producentem towaru, a nami, dzięki czemu jesteśmy jedyną taką firmą na rynku gwarantującą bezpieczeństwo, oszczędność pieniędzy i łatwe, nowoczesne dotarcie do klienta, na którym najbardziej nam zależy.

„Wysoka jakość nie jest luksusem, wysoka jakość jest potrzebna wszystkim dbającym o swoje zdrowie.”

Czy ten opis był pomocny?

Szczegóły

Waga
100 g
Opakowanie
Plastikowe
Region pochodzenia
Attyka
Kod produktu
MYD-NAT-BEL-100-OLI
Producent
Bellas
EAN
5214000145004

Opinie

5
24
03
02
01
0
Marta Wiśniewska
- 06.10.2022, 09:51

Rewelacja

Jest naprawdę dobre, a to rzadkość dla alergików

Agnieszka Wojtyś
- 05.01.2021, 13:56

Cudo!!!

Dobrze się pieni, nie rozmydla się jak typowe mydła z marketu tylko pozostaje suche a przy tym nie pęka na kawałki, to mydło na stałe u mnie zagości, mój faworyt wypróbuje też na pewno to mydło z dodatkami np. kokosu czy moreli.

Więcej z "Mydła naturalne"

Zgłoś problem