cookies

Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Dowiedz się więcej tutaj

Oliwki kalamata

Oliwki kalamata

Oliwki kalamata występują tylko na półwyspie Peloponez. Dzięki naszemu sklepu internetowemu z greckimi oliwkami możesz się cieszyć tymi najwyższej jakości oliwkami. Oliwki kalamata to nieodłączny element każdej imprezy, świetne oliwki do sałatek i jako sama przegryzka.

Oliwki kalamata zawierają szereg prozdrowotnych witamin i minerałów, są szczególnie bogate w żelazo i witaminę A.  Greckie oliwki kalamata są dobrym źródłem błonnika, wapnia, witaminy C, witaminy E, wiatminy K.

Aktywne filtry

Oliwki kalamata dostępne w naszym sklepie internetowym dostarczają także magnezu, fosforu, potasu,a także witamin z grupy A. Grecy mówią, że regularne spożywanie może pomóc zmniejszyć ryzyko chorób układu krążenia.

Dodaj do swojej diety najlepsze śródziemnomorskie oliwki. Oliwki to nie tylko świetna przekąska, którą można jeść o każdej porze dnia. Możesz również dodać je do sałatki, pizzy lub użyć je do stworzenia domowego pesto oliwkowego. Oliwki Kalamata są też świetne do wyłożenia na półmiski serów. Świetnie komponują się z serem, krakersami, mięsami i innymi drobnymi przekąskami.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz