Greckie Przysmaki
Logotyp Uni Europejskiej
Filtruj według
Cena
-
Waga
Odmiana oliwki
Ostrość
Bez pestek
W zalewie
Rozmiar oliwki
Opakowanie
Certyfikat BIO
Region pochodzenia
Marka
Dostępność
Dopasowano 12 produktów z kategorii Oliwki kalamata
Oliwki marynowane Kalamata 400 g
Oliwki  bez pestek Kalamata 10 kg
Oliwki z pestką Kalamata 13 kg
Oliwki Ze Wsi Colossal w oliwie 410 g
Oliwki bez pestek Kalamata 750g
Oliwki marynowane Kalamata 200g
Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Oliwki kalamata występują tylko na półwyspie Peloponez. Dzięki naszemu sklepu internetowemu z greckimi oliwkami możesz się cieszyć tymi najwyższej jakości oliwkami. Oliwki kalamata to nieodłączny element każdej imprezy, świetne oliwki do sałatek i jako sama przegryzka.

Oliwki kalamata zawierają szereg prozdrowotnych witamin i minerałów, są szczególnie bogate w żelazo i witaminę A.  Greckie oliwki kalamata są dobrym źródłem błonnika, wapnia, witaminy C, witaminy E, wiatminy K.

Oliwki kalamata dostępne w naszym sklepie internetowym dostarczają także magnezu, fosforu, potasu,a także witamin z grupy A. Grecy mówią, że regularne spożywanie może pomóc zmniejszyć ryzyko chorób układu krążenia.

Dodaj do swojej diety najlepsze śródziemnomorskie oliwki. Oliwki to nie tylko świetna przekąska, którą można jeść o każdej porze dnia. Możesz również dodać je do sałatki, pizzy lub użyć je do stworzenia domowego pesto oliwkowego. Oliwki Kalamata są też świetne do wyłożenia na półmiski serów. Świetnie komponują się z serem, krakersami, mięsami i innymi drobnymi przekąskami.

Zgłoś problem