Greckie Przysmaki
Filtruj według
Cena
-
Dostępność
Stan:
Opakowanie
Region pochodzenia
Marka
Pojemność
Certyfikat BIO
Dopasowano 3 produktów z kategorii Greckie oliwy BIO
Oliwa z oliwek niefiltrowana Koronida BIO 0.3% 5 L
Super promocja!
Oliwa z oliwek Extra virgin BIO Koronida 0.3% 500 ml
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości oliwę BIO. Wszystkie ekologiczne oliwy z oliwek extra virgin pochodzą z Grecji. Wszystkie nasze ekologiczne oliwy posiadają certyfikat BIO. Nasze oliwy z pierwszego tłoczenia BIO idealnie nadają się do spożywania sote, w sałatkach, w potrawach z ryżu, owocami morza, w daniach z makaronami, w dipach, jak również w zupach i kremach.

Ekologiczna oliwa z oliwek to naturalny olej roślinny (sok z oliwek). Bogaty jest w witaminy z grup A, B, K i E. Oliwy BIO są bogate w cenne polifenole, a także liczne związki mineralne. Dzięki zastosowaniu klasycznego rolnictwa, oliwy bio dostępne w naszych greckich delikatesach są bogatsze w smaku i aromacie. Nasze oliwy są również bardziej wydajne niż te bardzo znane oliwy BIO z Hiszpanii, Włoch czy Portugalii. 

Ekologiczną oliwę z oliwek należy przechowywać z dala od światła, najlepiej w chłodnym, suchym i zaciemnionym miejscu. Oliwa BIO wystawiona na światło słoneczne lub źródło ciepła spowoduje, że nasza oliwa zjełczeje. Nie musisz przechowywać oliwy w lodówce. Niska temperatura występująca w lodówce spowoduje krzepnięcie. 

Zachęcamy do zakupu naszych najwyższej jakości oliw w naszym sklepie internetowym. Najlepsze smaki Grecji w Twoim domu!

Zgłoś problem
Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Polityka prywatności