Greckie Przysmaki
Filtruj według
Cena
-
Dostępność
Stan:
Opakowanie
Region pochodzenia
Marka
Pojemność
Certyfikat BIO
Dopasowano 1 produktów z kategorii Koronis
Oliwa Koronis Extra Virgin 5L
Oliwa Koronis Extra Virgin 5L
(3)
149,99 zł
Dostępne wkrótce
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Nazwa marki "Koronis" pochodzi od historycznego miasta Koroni, które znajduje się w prefekturze Mesenii na Peloponezie w Grecji. Ma ona długą tradycję w uprawie odmiany Koroneiki, która jest jedną z najwyższych jakości greckiej oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia i charakteryzuje się pewnymi wyjątkowymi cechami, takimi jak wyjątkowo niska kwasowość, głęboki, jasnozielony kolor z gorzko-słodkim smakiem i gładkim aromatem różnych owoców. Jej owoce dojrzewają od listopada do grudnia, dzięki czemu powstaje najwyższej jakości oliwa z oliwek extra virgin.

Marka "Koronis" jest od wielu lat flagową marką Konstantopoulos S.A. "Olymp", która została przeprojektowana tak, aby oferować świeży, nowoczesny wygląd. W jej skład wchodzi starannie wyselekcjonowana pojedyncza odmiana oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia extra Koroneiki. W ofercie marki znajduje się pięć szklanych butelek o pojemności 100 ml, 250 ml, 500 ml, 750 ml i 1 l oraz 5 l metalowej puszki.

Zgłoś problem
Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Polityka prywatności