Greckie Przysmaki
Logotyp Uni Europejskiej
Filtruj według
Cena
-
Dostępność
Dopasowano 0 produktów z kategorii Koronis
Niech to Zeus!Trochę świeci tu pustkami 😔Tymczasowo skończył się nam asortyment w tej części sklepu, wkrótce jednak uzupełnimy zapasy. Może masz ochotę na coś innego?Zobacz wszystkie produkty

Nazwa marki "Koronis" pochodzi od historycznego miasta Koroni, które znajduje się w prefekturze Mesenii na Peloponezie w Grecji. Ma ona długą tradycję w uprawie odmiany Koroneiki, która jest jedną z najwyższych jakości greckiej oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia i charakteryzuje się pewnymi wyjątkowymi cechami, takimi jak wyjątkowo niska kwasowość, głęboki, jasnozielony kolor z gorzko-słodkim smakiem i gładkim aromatem różnych owoców. Jej owoce dojrzewają od listopada do grudnia, dzięki czemu powstaje najwyższej jakości oliwa z oliwek extra virgin.

Marka "Koronis" jest od wielu lat flagową marką Konstantopoulos S.A. "Olymp", która została przeprojektowana tak, aby oferować świeży, nowoczesny wygląd. W jej skład wchodzi starannie wyselekcjonowana pojedyncza odmiana oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia extra Koroneiki. W ofercie marki znajduje się pięć szklanych butelek o pojemności 100 ml, 250 ml, 500 ml, 750 ml i 1 l oraz 5 l metalowej puszki.

Zgłoś problem