cookies

Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Dowiedz się więcej tutaj

Koronis

Koronis

Nazwa marki "Koronis" pochodzi od historycznego miasta Koroni, które znajduje się w prefekturze Mesenii na Peloponezie w Grecji. Ma ona długą tradycję w uprawie odmiany Koroneiki, która jest jedną z najwyższych jakości greckiej oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia i charakteryzuje się pewnymi wyjątkowymi cechami, takimi jak wyjątkowo niska kwasowość, głęboki, jasnozielony kolor z gorzko-słodkim smakiem i gładkim aromatem różnych owoców. Jej owoce dojrzewają od listopada do grudnia, dzięki czemu powstaje najwyższej jakości oliwa z oliwek extra virgin.

Marka "Koronis" jest od wielu lat flagową marką Konstantopoulos S.A. "Olymp", która została przeprojektowana tak, aby oferować świeży, nowoczesny wygląd. W jej skład wchodzi starannie wyselekcjonowana pojedyncza odmiana oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia extra Koroneiki. W ofercie marki znajduje się pięć szklanych butelek o pojemności 100 ml, 250 ml, 500 ml, 750 ml i 1 l oraz 5 l metalowej puszki.

Aktywne filtry

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz