cookies

Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Dowiedz się więcej tutaj

Critida Cretan Premium Product

Aktywne filtry

Oliwy marki Critida uchodzą za najlepsze oliwy z Krety. Critida ma trzypokoleniową historię i jest produkowana w sposób, w jaki produkowano oliwę z oliwek w dawnych kreteńskich czasach, z prostej elizy oliwek. Pakowana jest w sposób czysty i naturalny, aby zachować wszystkie jej witaminy, aromat i klimat krety. 

Critida S.A. jest firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą w zakresie produkcji oliwy z oliwek extra virgin, oliwy z oliwek Critida Bio oraz pasty z oliwek.

Mówiąc o kuchni śródziemnomorskiej nie możemy zapominać o oliwie. Jest to płynne złoto pozyskane z tłoczonych oliwek. Firma Critida w opakowaniu zamknęła oliwę uzyskaną z owoców przepełnionych kreteńskim słońcem. W połączeniu z doświadczeniem czteropokolniowej rodziny oliwa Critida jest uważana za najlepszą z oliw na Krecie. Doskonała do sałatek, ale również do smażenia. Oprócz korzystnego wpływu na układ krążenia oliwa łagodzi dolegliwości pokarmowe i korzystnie wpływa na cały organizm. Bogactwo witamin i minerałów, w tym witaminy E przyczynia się do spowolnienia procesów starzenia. Firma uzyskała certyfikaty potwierdzające wytwarzanie oliwy wg najwyższych standardów, w sposób ekologiczny bez stosowania nawozów. Wielopokoleniowa wiedza i zaangażowanie serca do pracy owocuje licznymi nagrodami. W 2019r. w Jerozolimie firma otrzymała nagrodę Grand Prestige Gold za wysokiej jakości oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia. W ofercie firmy Crtitida S.A. znajdziemy oliwę z oliwek extra virgin, oliwę z oliwek Bio oraz pasty z oliwek.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz