cookies

Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Dowiedz się więcej tutaj

Lista produktów marki Alambra

PETROU BROS DAIRY PRODUKTY, wykorzystując w pełni swoje doświadczenie i wiedzę, mogą odczuwać puls i potrzeby rynku oraz wprowadzać innowacje w produktach, które łączą w sobie pomysłowość i jakość, z celem zaspokojenia stale rosnących potrzeb kulinarnych współczesnych konsumentów.

Nasza firma stosuje najnowsze metody w przemyśle mleczarskim w połączeniu z naszą wiedzą, tradycją i doświadczeniem. Jesteśmy wyposażeni w ostatni i najbardziej rozwinięty sprzęt i maszyny na Cyprze, a z szacunkiem dla środowiska zapewniamy i gwarantujemy jakość wszystkich naszych produktów. Przestrzegamy również wszystkich procedur produkcyjnych FSSC 22000, IFS i BRC z wynikiem na najwyższym poziomie.

ALAMBRA posiada szeroką gamę produktów mlecznych, takich jak ser Halloumi, Halloumi Light, świeży i suchy ser Anari, ser tarty, masło Ghee, Airani, ser Feta oraz wiele rodzajów jogurtów.

Również Petrou Bros produkuje gamę produktów o marce "The Granny" z dużym sukcesem na Cyprze i na rynku światowym. Produkty "The Granny" to: Ser Halloumi od 100% mleka owczego i koziego, Tradycyjny Czysty Jogurt od 100% mleka owczego, zupa Trahanas oraz Tradycyjny napój Airani Drink od mleka owczego.

Ponadto w 2004 roku firma rozpoczęła z wielkim sukcesem import serów z całego świata, takich jak Edam, Gouda, Mozarella, Kefalotyri, Feta, Parmesan, Milk i wiele innych produktów.

W 2009 roku Petrou Bros był wyłącznym agentem produktów OLYMPOS na Cyprze, oferując szeroki asortyment produktów mlecznych na rynku lokalnym.

Portfolio produktów PETROU BROS przekracza 250 pozycji.

Przepraszamy...

Niestety nie znaleźliśmy szukanych przez Ciebie produktów
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz