cookies

Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Dowiedz się więcej tutaj

Lista produktów marki Korvel

KORVEL Ltd. zajmuje się produkcją i dostarczaniem wysokiej jakości naturalnych produktów z Grecji pod marką KORVEL. KORVEL Ltd. jest w 100% firmą zorientowaną na eksport i eksportuje swoje produkty do ponad 15 krajów, takich jak USA, Kanada, Wielka Brytania, Francja, Chiny, Rosja, Ameryka Północna, Azja Środkowa i tak dalej. Produkuje, butelkuje i pakuje oliwę z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia, oliwki, sosy, ocet balsamiczny, przyprawy i zioła.

Poszanowanie tradycji

Opieramy się na autentycznych greckich recepturach naszych produktów, oferując naszym konsumentom na całym świecie wyjątkowe domowe doznania kulinarne w kuchni śródziemnomorskiej.

Jakość

Wszystkie nasze produkty są w 100% naturalne, wolne od barwników spożywczych i środków aromatyzujących. Jakość żywności jest naszym priorytetem, dlatego stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa żywności poprzez szczegółowe kontrole na każdym etapie procesu produkcji. Bardzo starannie dobieramy nasze składniki, a ich świeżość i czystość jest warunkiem koniecznym. My i nasi dostawcy posiadamy certyfikaty BRC, ISO 9001, ISO 22.000, ΙFS, HACCP.

Zadowolenie klienta

Korvel Ltd. sprzedaje swoje produkty dystrybutorom, hurtownikom, sprzedawcom detalicznym, specjalistom ds. żywności etnicznej i operatorom usług gastronomicznych na całym świecie. Zadowolenie klienta jest uosabiane przez nasze wartości, co jest powodem naszych długotrwałych relacji i partnerstwa. Dla klientów, którzy poszukują określonego produktu szytego na miarę, jesteśmy w stanie idealnie zaspokoić ich potrzeby. Jest to kolejny powód, dla którego wiele renomowanych sieci handlowych na całym świecie ufa Korvel Ltd.

Innowacyjność

Identyfikujemy nadchodzące trendy i przyjmujemy nowe pomysły w naszej codziennej działalności. Pracujemy nad tradycyjnymi przepisami i inwestujemy w najbardziej innowacyjne technologie, aby zaoferować naszym konsumentom i klientom produkty najwyższej jakości.

Przepraszamy...

Niestety nie znaleźliśmy szukanych przez Ciebie produktów
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz