Greckie Przysmaki

Lista produktów marki Korvel

Poszanowanie tradycji

Opieramy się na autentycznych greckich recepturach naszych produktów, oferując naszym konsumentom na całym świecie wyjątkowe domowe doznania kulinarne w kuchni śródziemnomorskiej.

Jakość

Wszystkie nasze produkty są w 100% naturalne, wolne od barwników spożywczych i środków aromatyzujących. Jakość żywności jest naszym priorytetem, dlatego stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa żywności poprzez szczegółowe kontrole na każdym etapie procesu produkcji. Bardzo starannie dobieramy nasze składniki, a ich świeżość i czystość jest warunkiem koniecznym. My i nasi dostawcy posiadamy certyfikaty BRC, ISO 9001, ISO 22.000, ΙFS, HACCP.

Zadowolenie klienta

Korvel Ltd. sprzedaje swoje produkty dystrybutorom, hurtownikom, sprzedawcom detalicznym, specjalistom ds. żywności etnicznej i operatorom usług gastronomicznych na całym świecie. Zadowolenie klienta jest uosabiane przez nasze wartości, co jest powodem naszych długotrwałych relacji i partnerstwa. Dla klientów, którzy poszukują określonego produktu szytego na miarę, jesteśmy w stanie idealnie zaspokoić ich potrzeby. Jest to kolejny powód, dla którego wiele renomowanych sieci handlowych na całym świecie ufa Korvel Ltd.

Innowacyjność

Identyfikujemy nadchodzące trendy i przyjmujemy nowe pomysły w naszej codziennej działalności. Pracujemy nad tradycyjnymi przepisami i inwestujemy w najbardziej innowacyjne technologie, aby zaoferować naszym konsumentom i klientom produkty najwyższej jakości.

Dopasowano 0 produktów z kategorii Lista produktów marki Korvel
Sklep przyjmuje płatności Płatności PayU , Płatności PayPal oraz przelewy bankowe.
Płatność za pomocą karty kredytowej
© 2021 - GreeceCompany - właściciel sklepu Greckie Przysmaki powered by Yellowgray