Greckie Przysmaki
Logotyp Uni Europejskiej
Grecka Oliwa ZE WSI / Producent: Greece Company

Pakiet MIX 3 x Oliwa Ze Wsi 5L

(0 opinii)

Mix 3 oliw ZE WSI 5L

PAMIĘTAJ! NAPISZ W KOMENTARZU DO ZAMÓWIENIA KTÓRE OLIWY MAMY ZAPAKOWAĆ

OFERTA LIMITOWANA - TYLKO 10 PAKIETÓW

Niefiltrowana Oliwa z oliwek Extra Virgin naturalnie mętna o kwasowości 0.2% i 0.3% zamknięta w 5l puszce tłoczona jest na zimo z oliwek odmiany koroneiki, z drzew starszych niż 300 lat!

Produkt 100% Grecki!

567,00 zł
Sprawdź historię ceny
Dostępne wkrótce

Opis

Świeża oliwa ze wsi w promocyjnej cenie

Produkt greckiProdukt w metalowym opakowaniuProdukt 100% naturalnyProdukt wegańskiBez GMO

W swojej kuchni stawiasz na produkty wysokiej jakości, które mają wyjątkowy smak i są produkowane z najwyższą starannością? Jeżeli tak, niefiltrowana oliwa z oliwek „Ze Wsi” koniecznie powinna znaleźć się w Twojej spiżarni.

Oferujemy produkt pochodzący prosto z greckiej Kalamaty, który powstaje według tradycyjnej receptury. Nasza oliwa jest niefiltrowana, dzięki czemu jest naturalnie mętna i absolutnie pełna smaku. Jej tłoczenie ma miejsce już w ciągu 24 godzin od zebrania oliwek.

Nasza oliwa z oliwek znajduje się w metalowej puszce o pojemności 5l, dzięki czemu z powodzeniem przyrządzisz z nią wiele pysznych posiłków. Dodawaj ją do sałatek, surówek, zapiekaj z nią pieczywo, a także polewaj ulubione warzywa. Smak oliwy z oliwek „Ze Wsi” doskonale uzupełnia każde danie.

Do zalet spożywania oferowanego tutaj produktu należą nie tylko niewątpliwe walory smakowe, ale również zdrowotne. Oliwa z oliwek jest bowiem świetnym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, przeciwutleniaczy oraz witamin. Dzięki temu możesz dodawać ją do posiłków bez żadnych wyrzutów sumienia!

Jeżeli szukasz czegoś nowego. Ten Grecki produkt jest dla ciebie!
Ta aromatyczna oliwa z oliwek to produkt, który musi pojawić się w twoim życiu. A już na pewno w twoich potrawach.

Oliwa pochodzi z okolic Kalamaty, to tam powstają najlepsze oliwy w Grecji. Region Kalamata i jej zielone obszary, wyjątkowy mikroklimat. Sprawiają, że oliwy są rozpoznawalne i doceniane na całym świecie.

Oliwa „Ze Wsi” butelkowana jest bezpośrednio w dniu tłoczenia. W tym samym dniu oliwki zostały zebrane z drzew, tłoczone na zimno i zabutelkowane! Dzięki temu zachowuje ona wyjątkowe walory smakowe. Produkcja oliwy „ZE WSI” Greece Company jest bardzo ograniczona.

Region pochodzenia: Peloponez

Czy ten opis był pomocny?

Szczegóły

Kwasowość
0,2, 0,3
Pojemność
5 L
Opakowanie
Puszka
Region pochodzenia
Kalamata
Certyfikat BIO
Bez certyfikatu BIO
Pakiet
Tak
Kod produktu
OLI-ZEW-GRE-5L-PAK-X3

Opinie

5
04
03
02
01
0

Więcej z "Grecka Oliwa ZE WSI"

Zgłoś problem