Greckie Przysmaki
Logotyp Uni Europejskiej
Baklava / Producent: Kolionasios

Cosmopolitan Baklava 3x3 - orzech włoski, kataifi i pistacje 180g

(0 opinii)

Cosmopolitan Baklava łączy w sobie lekki smak wanilii, chrupiące ciasto filo, mieszankę orzechów i płatków owsianych najwyższej jakości, bogactwo błonnika i oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia. Opakowanie zawiera 9 pysznych osobno zapakowanych kawałków greckiej baklavy. 

Baklava jest odpowiednia dla Vegan, a zamiast oleju palmowego do produkcji wykorzystywana jest oliwa extra virgin. 
Sprzedawana przez Nas baklava jest również Koszerna oraz Halal

- Produkt Halal

- Produkt Koszerny

- Produkt odpowiedni dla Vegan

- Nie zawiera oleju palmowego

- do produkcji wykorzystano oliwę extra virgin 

- w opakowaniu znajduję się 5 kawałków baklavy

- do produkcji wykorzystano wysokiej jakości orzechy

34,00 zł
Sprawdź historię ceny
Dostępne wkrótce

Opis

Cosmopolitan Baklava

Od bizantyjskich i orientalnych pałaców po półki nowoczesnych sklepów spożywczych w Europie i Ameryce, baklava jest zawsze kosmopolitycznym doświadczeniem.

W naszej "Cosmopolitan Collection" łączymy chrupiące filo oraz mieszankę orzechów i płatków owsianych z oliwą z oliwek extra virgin i lekkim syropem waniliowym, aby zaoferować Państwu pyszną, lekką baklavę, bogatą w błonnik.

Nasze lekko posmarowane masłem, cienkie jak papier ciasto filo jest zręcznie zwijane ręcznie, nie za luźno - nie za ciasno, warstwa po warstwie, aby równomiernie owinąć nadzienia naszych przepisów i upewnić się, że upieką się w idealnej, aromatycznej mieszance.

W porównaniu z tradycyjnym rozkładaniem arkuszy ciasta filo na patelni wałkowanie jest o wiele bardziej delikatnym procesem. Opanowanie go wymaga czasu i wysiłku. Do mistrzowskiej produkcji 50.000 ręcznie robionych baklaw dziennie potrzebny jest z pewnością oddany zespół, taki jak nasz.

"Baklava jest jak czekolada - byłaby zupełnie nudna, gdyby występowała tylko w jednym smaku lub kształcie!" - Athena Kolionasios, CEO, Athena Sweet Athena

Składniki:

Baklava z orzechami włoskimi, płatkami owsianymi i wanilią:

składniki: mąka pszenna (gluten), cukier, płatki owsiane (gluten) 15%, glukoza, oliwa z oliwek extra virgin (5%), orzech włoski (3,5%), migdał, semolina pszenna, naturalny sok pomarańczowy, aromat waniliowy, sól, kwas (kwas cytrynowy). Zawiera: pszenicę, owies, orzechy (migdał i orzechy włoskie).

Baklava z Kataifi, orzechami płatkami owsianymi i wanilią:

składniki: mąka pszenna (gluten), cukier, glukoza, płatki owsiane (gluten) 12%, kataifi 5% (pszenica, skrobia kukurydziana, konserwanty: sorbinian potasu i lecytyna sojowa), oliwa z oliwek extra virgin (4,5%), orzechy (3,5%) (migdał, orzechy włoskie, pistacje), semolina pszenna, naturalny sok pomarańczowy, aromat waniliowy, sól, kwas (kwas cytrynowy). Zawiera: mleko, sezam oraz inne orzechy.

Baklava z Kataifi, orzechami płatkami owsianymi i wanilią:

składniki: mąka pszenna (gluten), cukier, płatki owsiane (gluten) 15%, glukoza, oliwa z oliwek extra virgin (5%), pistacje (3,5%), migdały, semolina pszenna, naturalny sok pomarańczowy, aromat waniliowy, sól, kwas (kwas cytrynowy). Zawiera: pszenice, owies, orzechy (migdały i pistacje)

Może zawierać: mleko, soje, sezam i inne orzechy (laskowe, pistacjowe).

Może zawierać kawałki łupiny.

Czy ten opis był pomocny?

Szczegóły

Waga
180 g
Opakowanie
Plastikowe
Region pochodzenia
Attyka
Gluten
Zawiera gluten
Cukier
Zawiera cukier
Halal
Tak
Olej palmowy
Nie zawiera
Produkt koszerny
Tak
Produkt odpowiedni dla wegan/wegetarian
Odpowiedni dla wegan
Kod produktu
SŁO-BAK-KOL-180-3x3-PIS-KAT
Producent
Kolionasios
EAN
5200368003537

Opinie

5
04
03
02
01
0

Więcej z "Baklava"

Zgłoś problem