Greckie Przysmaki
Logotyp Uni Europejskiej
Owoce / Producent: Agro Creta

Awokado Hass z Krety 1kg

(7 opinie)

Świeże awokado prosto z Krety 

+- 5% wagi

34,99 zł
Sprawdź historię ceny

Opis

Pyszne, zdrowe, sycące, nieziemsko kremowe i uniwersalne – takie właśnie jest awokado. Już dawno zyskało ono niesamowita popularność w Polsce, a także na całym świecie. Ludzie chętnie wykorzystują go zarówno do potraw słodkich, jak i wytrawnych. Jest prawdziwym ulubieńcem wegan i wegetarian, który z jego użyciem potrafią wyczarować na przykład zdrowy krem czekoladowy. Awokado znajduje swoje zastosowanie w sałatkach oraz jako pasta na kanapkę (szczególnie w połączeniu z jajkiem). Doskonale smakuje również zapieczone w piekarniku!

Oprócz swoich walorów smakowych i uniwersalnego zastosowania w kuchni, awokado jest również źródłem wielu składników odżywczych. Należą do nich m.in. kwas oleinowy, który obniża poziom złego cholesterolu i zapobiega chorobom serca. Oprócz tego awokado zawiera kwas foliowy, a także witaminy: A, C i B. Zdrowa dieta nie może bez niego się obejść!

Czy ten opis był pomocny?

Szczegóły

Bez pestek
Z pestką
Region pochodzenia
Kreta
Kod produktu
OWO-AWO-LUZ-HAS
Producent
Agro Creta
EAN
5905771311377

Opinie

5
74
03
02
01
0
Kasia Pilch
- 10.07.2023, 22:28

Najlepsze awokado, jakie jadłam - serio

Byłam sceptycznie nastawiona do zamawiania awokado przez internet - ale stwierdziłam, że raz spróbuję. I szczerze? To chyba zaskoczenie miesiąca. Wow! Wspominaliśmy je do dziś, a teraz widzę, że znowu są dostępne. Ale się cieszę! Pycha, bez porównania z tymi z polskich marketów. Za taki smak jestem w stanie znieść cenę. Uwielbiam i dziękuje!

Kacper
- 26.05.2023, 10:49

Awokado pierwsza klasa!

Bardzo smaczne i mięsiste, bez nitek wewnątrz. Wręcz jak masełko. Mała pestka, cienka skórka, Pyszne! Pierwsza klasa.

Zbigniew Romanowicz
- 22.04.2021, 16:19

Konkretny produkt

Konkretny produkt potrzebujemy takich więcej w naszym kraju. Prawdziwych smacznych produktów w dobrej cenie! To nie jest przemysłowe awokado. Bardzo dobre i bardzo bardzo polecam

Więcej z "Owoce"

Zgłoś problem