Greckie Przysmaki
Logotyp Uni Europejskiej
Miody / Producent: Muses

Miód Tymiankowy 450 g

(0 opinii)

Miód tymiankowy jest bardzo pożywny i bogaty w minerały.

Tonik, antyseptyczne właściwości, zwiększa energię i fizyczne moce człowieka, bardzo dobry na problemy z oddychaniem i sercem.

35,00 zł
Sprawdź historię ceny
Dostępne wkrótce

Opis

Produkt greckiProdukt 100% naturalnyProdukt wegańskiProdukt bez konserwantówProdukt bez dodatku eBez GMOProdukt w szklanym opakowaniu

Grecki miód tymiankowy Muses - od ula do Twojego stołu!

Jest uważany za miód wyjątkowej jakości. Należy do kategorii miodów dziko kwitnących, ale w rzeczywistości jest to kategoria sama w sobie ze względu na swoje silne właściwości aromatyczne i smakowe. Jest bardzo atrakcyjny w wyglądzie, dlatego też jest preferowany przez konsumentów. Jednak jego duży popyt wynika również z faktu, że po zmieszaniu z innymi rodzajami miodu (nawet w małych ilościach) ma on decydujący wpływ na ich aromat. Stanowi on około 10 % całej greckiej produkcji miodu. Najlepszymi regionami dla miodu tymiankowego są wyspy greckie, a zwłaszcza Kreta i Kythira.

Smak: Miód tymiankowy ma przyjemny smak, ale czasami, ze względu na wysokie stężenie fruktozy, może pozostawić w podniebieniu uczucie pieczenia.
Zapach: Miód o silnym aromacie.
Kolor: Zazwyczaj jasnobursztynowy.
Krystalizacja: Ten rodzaj miodu krystalizuje się w ciągu 6-18 miesięcy.
Wartość odżywcza: Uważa się, że miód tymiankowy ma właściwości tonizujące i antyseptyczne.

Naturalny słodzik

Miód jest słodki - to jest powszechnie znane. Ale miód wnosi również specjalny "akcent" do prawie każdego przepisu. Jest składnikiem o niemal nieskończonych możliwościach.

Wiele osób myśli o miodzie jak o glazurze na deserach. Jednak teraz, bardziej niż kiedykolwiek, miód jest uważany za bardzo elastyczny składnik w gotowaniu. Naturalny miód zapewnia nieporównywalny smak i wyjątkowe korzyści funkcjonalne każdemu przepisowi. Jako balanser smaków lub źródło wilgoci dla wypieków, miód może zaspokoić szereg potrzeb, a to wszystko przy użyciu (zazwyczaj) bardzo małej ilości.

Miód, naturalne źródło energii

Niezależnie od tego, czy szukasz zastrzyku energii, czy słodkiej nagrody po intensywnym treningu, miód jest szybkim, łatwym i pysznym naturalnym źródłem energii!

Zalety używania miodu

Jak powstaje miód? Infografika
Czy ten opis był pomocny?

Szczegóły

Waga
450 g
Opakowanie
Słoik, Szklane
Region pochodzenia
Macedonia Środkowa
Kod produktu
MIO-TYM-MUS-450
Producent
Muses
EAN
5200378900642

Opinie

5
04
03
02
01
0

Więcej z "Miody"

Miód dębowy 460g
Pyłek pszczeli 230 g
Miód eukaliptusowy 960 g
Miód dębowy 960g
Miód Koumaria 460 g
Zgłoś problem