Greckie Przysmaki
Miody / Producent: Meli Taygetos

Miód wrzosowy 960 g

(1 opinia)

Miód wrzosowy jest uważany za najbardziej odżywczy spośród wszystkich odmian miodu, jest bogaty w żelazo i białko, a od czasów starożytnych jest ceniony za swoje właściwości lecznicze. Ma unikalną właściwość obniżenia poziomu cholesterolu, wykazuje właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne, z naciskiem na układ moczowy i trawienny. W niektórych kulturach miód jest również uważany za wspaniałe medium, które skutecznie pomaga wchłaniać leki do organizmu.

79,99 zł

Szczegóły produktu

Waga
960 g
Opakowanie
Szklane, Słoik
Region pochodzenia
Półwysep Peloponez
Stan
Nowy
Kod produktu
MIO-WRZ-MEL-960
Producent
Meli Taygetos
EAN
5200120480071

Opis

Produkt greckiProdukt 100% naturalnyProdukt bez konserwantówProdukt bez dodatku eProdukt bez dodatku cukruBez GMOProdukt bez dodatku soliProdukt w szklanym opakowaniuProdukt wegetariański

miód wrzosowy

Badania naukowe wykazują, że miód wrzosowy, wykazuje właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne z uwzględnieniem układu moczowego oraz pokarmowego. 

Szczególnie pomaga osobom z wysokim cholesterolem.

W 1980 roku Michael X. Fotopoulos wraz z żoną Maria Fotopoulos zaczął nieśmiało jak amatorzy mający pięć uli w ogrodzie ich domu w Akritochori Mesynie.

Miód produkowany wystarczy na potrzeby swojej rodziny, dla swoich trojga dzieci Christina, Antonia i mniej Haralambos , bliskich i drogich przyjaciół . Michael i Maria zdecydowali się po kilku latach i z amatorów stali się profesjonalnymi producentami miodu. Dzieląc się wspaniałym smakiem i wartościami odżywczymi, przy wszystkich swoich bliskich
Tak więc w 1983 roku z pięciu uli stało się 200 i przenosi z ogrodu ich domu w regionie Mani i gór Taygetos.

Doskonała jakość ich produktów sprawiła, iż pozyskali nowych klientów przy równoczesnym zachowaniu tradycyjnej produkcji. Wszystkie dają hojne i korzystne zalety miodu i innych czystych produktów (pyłku, mleczka pszczelego i pachnące zioła górskie).

W 1994 roku jego syn Harry Fotopoulos przejął działalność i udział w seminariach szkoleniowych i podjął odpowiednią wiedzę do zawodu, który wraz ze sztuką i rodzicami kontynuował sekret sukcesu. Rodzice nadal z dużą chęcią i pasją podchodzą do produkcji miodu i wszystkich jego pochodnych, rozwoju firmy i udział w najważniejszych festiwalach miodu. To jest obecnie zapisane w spółdzielni pszczelarzy Kalamata.

Certyfikat ISO 22000:2005.
Pszczelarstwo Fotopoulos "Meli Taygetos" uzyskało certyfikat ISO 22000:2005 dla produkcji, pakowania i wprowadzania do obrotu produktów pszczelarskich z 08 stycznia 2009.

Zalety używania miodu

Jak powstaje miód? InfografikaRegion pochodzenia: Peloponez

Recenzje

5.0/5
(1 opinia)
5
1 4
0 3
0 2
0 1
0
Orban Małgorzata
- 28.10.2019, 14:02

Uwielbiam ten miód!

Miód zasługuje na miano najlepszego miodu na świecie. Pokochałam ten miód od pierwszej łyżeczki. Miód, który nadaje się do wszystkiego do wypieków, do herbaty, do dań. Aromatyczny ale nie zabójczy dla smaku. Produkt najwyższej klasy!

Więcej z tej samej kategorii

Sklep przyjmuje płatności Płatności PayU , Płatności PayPal oraz przelewy bankowe.
Płatność za pomocą karty kredytowej
© 2021 - GreeceCompany - właściciel sklepu Greckie Przysmaki powered by Yellowgray