b-people

Smaki, które zdobywają serca – odkryjcie mleczarnię Tempi i jej produkty w Greckich Przysmakach

Z radością prezentujemy Wam naszego nowego dostawcę, mleczarnię Tempi – przynoszącą na nasze stoły smaki greckiej tradycji i kunsztu produkcyjnego. Mamy nadzieję, że pokochacie ich produkty tak samo jak my!

Wyobraźcie sobie malowniczy krajobraz między Makrichori i Parapotamos, gdzie na obszarze 12 000 m2 góruje zakład mleczarski TEMPI. Jego zdolność produkcyjna wynosi imponujące 5000 litrów na godzinę, a surowiec jest codziennie dostarczany prywatnymi ciężarówkami, zapewniając stałą jakość i świeżość produktów.

TEMPI, to więcej niż tylko miejsce produkcji. To oaza technologicznej innowacji i starannie dbanej tradycji, gdzie sery są przygotowywane z wykorzystaniem najnowocześniejszych i funkcjonalnych technologii. W trakcie całego procesu produkcyjnego przestrzegane są zasady higieny i kontroli, gwarantujące dokładnie dobrane składniki i niezmienne standardy jakości.

A gdy przychodzi czas na napełnianie butelek mlekiem, cały proces odbywa się automatycznie, z precyzją i codzienną dezynfekcją maszyn, co gwarantuje bezpieczeństwo i świeżość produktów. Gotowe wyroby są następnie codziennie dostarczane przez wyspecjalizowanych sprzedawców, korzystających z prywatnych chłodziarek.

Historia TEMPI rozpoczęła się w Tesalii w 1968 roku, kiedy bracia N. Tachas doskonalili tajniki produkcji sera. Od tego czasu, TEMPI ewoluowało, zmieniało swoje oblicze i rozwijało swoje produkty, aby stać się tym, czym jest dziś – jednym z najlepszych dostawców greckich produktów mleczarskich.

Właściciele TEMPI, Konstantinos Rompas i Nikolaos Tachas, z dumą prowadzą zespół do kolejnego etapu rozwoju, podkreślając znaczenie korzyści zdrowej śródziemnomorskiej diety i wprowadzając na rynek nowe, innowacyjne produkty, takie jak zagęszczony jogurt koziego i krówczego czy prozdrowotne napoje probiotyczne.

TEMPI to opowieść o pasji, doskonałej jakości surowców i przekonaniu o zdrowym stylu życia, odzwierciedlonym w każdym produkcie. Od sera FETA P.D.O., przez butelkowane mleko kozie, po lody o trzech smakach – TEMPI oferuje coś dla każdego wielbiciela greckiej kuchni.

Dlatego z nieukrywanym entuzjazmem zapraszamy Was do odkrycia świata TEMPI na greckieprzysmaki.pl.

Dołączcie do nas w podróży po kulinarnych smakach Grecji i poczujcie, jak blisko może być słońce Hellady, choćbyście byli nawet w najdalszym zakątku Polski.