cookies

Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Dowiedz się więcej tutaj

Chcesz opublikować swój wpis na blogu greckich przysmaków?

Chcesz podzielić się swoją historią związaną z Grecją, podzielić się swoim przepisem greckiej kuchni lub chcesz napisać dłuższy artykuł? Dajemy taką możliwość! 

**Co oferujemy w zamian?**

Opublikujemy Twój wpis na naszym blogu. Twój artykuł będzie widoczny z Twoim Imieniem i Nazwiskiem. Możesz umieścić link do swojego profilu w social media. Wrzucimy informację w swoich kanałach social media o Twoim wpisie.

**Zasady**

1. Przekazujesz nam prawa do swojego artykułu. Możemy go w dowolnej formie re dystrybuować i wykorzystywać w celach marketingowych.

2. Wpis nie może być anonimowy. Podpisujesz się swoim Imieniem i Nazwiskiem.

3. Twój artykuł musi być rzeczowy, podparty autorskimi zdjęciami oraz nie krótszy niż 10 000 znaków ze spacjami.

4. Zdjęcia i grafiki użyte w artykule muszą być Twoje i musisz posiadać do nich prawa. Użyte materiały muszą być 100% Twoje i musisz do nich mieć prawa

**Jak rozpocząć współprace?**

Napisz do nas za pomocą formularzu kontaktowego, który znajduje się w tym miejscu https://greckieprzysmaki.pl/kontakt (wybierz temat: Współpraca marketingowa) w wiadomości zostaw nam kontakt do siebie, e-mail oraz link do swoich social media i bloga.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz