Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Dowiedz się więcej tutaj

Otwórz swój własny sklep z grecką żywnością! Twórz z nami nową sieć sklepów.

Greece Company to silna marka prężnie rozwijająca produkcję oliwy, oliwek i serów na terenach greckich wsi. Zajmujemy się również importem greckich produktów do polski. Oferujemy unikalne produkty spożywcze.
Obecnie sklepy spożywcze i z zdrową żywnością muszą nie tylko mieć atrakcyjne ceny, lecz także odpowiednio zróżnicowany asortyment produktów i wsparcie promocyjne oraz wizerunkowe. Dlatego oferujemy ponad 400 różnego rodzaju greckich produktów i wsparcie dla naszych partnerów.
Nasi eksperci, rozpoczynają współpracę z partnerami jeszcze przed otwarciem placówki, a później, z miesiąca na miesiąc, wspólnie pracują nad poprawą rentowności sklepu. Zapewniając stałe doradztwo eksperckie w zakresie sprzedaży produktów, pozyskiwaniu nowych klientów jak i również dostarczając niezbędne materiały promocyjne. Utrzymujemy jednolite standardy działania sieci, dzięki temu nie musisz się martwić o marketing. To my odpowiadamy za przygotowanie kampanii marketingowych na skalę ogólnokrajową.
Nie pobieramy opłaty licencyjnej a minimalna kwota inwestycji ustalana jest indywidualnie z poszczególnymi franczyzobiorcami.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców zaangażowanych i aktywnych.

Kontakt:
+48 516 024 166
biuro@greececompany.pl

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

Zarób nawet ponad 100 tyś. zł

Łatwy zastrzyk gotówki


Zero ryzyka. Rozliczenie tylko za wygenerowane sprzedaże!
Sprzedawaj nasze produkty i otrzymuj wypłatę co tydzień!

Zapraszaj swoich przyjaciół i znajomych


Zbuduj swoją własną grupę i zwiększ swoje dochody. To od Ciebie zależy ile zarobisz!

Więcej czasu dla bliskich


Pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz. Na własnych zasadach.
To ty jesteś szefem :)