Greckie Przysmaki
Logotyp Uni Europejskiej

Franczyza - Poszukujesz pomysłu na swój własny biznes? Rozpocznij go z nami!

Otwórz swój własny sklep z grecką żywnością! Twórz z nami nową sieć sklepów.

Greece Company to silna marka prężnie rozwijająca produkcję oliwy, oliwek i serów na terenach greckich wsi. Zajmujemy się również importem greckich produktów do polski. Oferujemy unikalne produkty spożywcze.
Obecnie sklepy spożywcze i z zdrową żywnością muszą nie tylko mieć atrakcyjne ceny, lecz także odpowiednio zróżnicowany asortyment produktów i wsparcie promocyjne oraz wizerunkowe. Dlatego oferujemy ponad 400 różnego rodzaju greckich produktów i wsparcie dla naszych partnerów.
Nasi eksperci, rozpoczynają współpracę z partnerami jeszcze przed otwarciem placówki, a później, z miesiąca na miesiąc, wspólnie pracują nad poprawą rentowności sklepu. Zapewniając stałe doradztwo eksperckie w zakresie sprzedaży produktów, pozyskiwaniu nowych klientów jak i również dostarczając niezbędne materiały promocyjne. Utrzymujemy jednolite standardy działania sieci, dzięki temu nie musisz się martwić o marketing. To my odpowiadamy za przygotowanie kampanii marketingowych na skalę ogólnokrajową.
Nie pobieramy opłaty licencyjnej a minimalna kwota inwestycji ustalana jest indywidualnie z poszczególnymi franczyzobiorcami.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców zaangażowanych i aktywnych.

Kontakt:
+48 516 024 166
[email protected]

Zgłoś problem