Greckie Przysmaki
Kawy / Producent: Nestle

Kawa Loumidis Paradosiakos klasyczna mielona 200 g

(3 opinie)

Najbardziej rozpoznawalna grecka kawa mielona o intensywnym aromacie i łagodnym smaku.

15,99 zł

Szczegóły produktu

Waga
200 g
Opakowanie
Vacuum
Stan
Nowy
Kod produktu
KAW-LOU-NES-200-KLA-MIE
Producent
Nestle
EAN
5201219484307

Opis

Kawa Loumidis Paradosiakos należy najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych rodzajów greckich kaw. Charakteryzuje się niezwykle intensywnym i bogatym aromatem, a jednocześnie ma wyjątkowo łagodny smak. Łączy w sobie unikalną, specjalnie paloną mieszankę kaw robusta i arabica. Co ciekawe, dzięki dawnym wpływom wschodnich sąsiadów Grecji, jeszcze do połowy lat 50-tych kawę tą nazywaną turecką. Kilka łyków kawy Loumidis Paradosiakos dostarcza naszemu organizmowi niezbędnej energii, ale jej właściwości przynoszą też spokój i relaks. Ostatnie badania, jakie przeprowadzone zostały na mieszkańcach wyspy Ikaria dowodzą, że grecką kawę można uznać za prawdziwy eliksir młodości! Wpływa ona korzystnie na cały układ krążenia, zmniejszając przy tym ryzyko wystąpienia choroby wieńcowej. Aż 1% wszystkich mieszkańców Ikarii ma ponad 90 lat, czyli 10-krotnie więcej, niż w całej Europie! Analiza wyniki badań pozwoliła na wysnucie tezy, że to właśnie osoby, które piły kawę grecką - dłużej cieszą się dobrym zdrowiem. Aby zachować wyjątkowy aromat kawy Loumidis Paradosiakos, powinno przechowywać się ją w chłodnym i suchym miejscu.

Recenzje

4.8/5
(3 opinie)
5
2 4
1 3
0 2
0 1
0
Michail T
- 10.02.2021, 17:55

Kawa nadaje się do tradycyjnej kawy tureckiej i greckiej

Kawa nadaje się do tradycyjnej kawy tureckiej i greckiej. Kawa oryginalna, jaką można kupić w grecji i w turcji. Polecam każdemu, kto chciałby chociaż raz spróbować dobrej kawy. Co ciekawe kawa w tym sklepie jest tańsza niż w turcji. Przesyłka z kawą trafiła do mnie następnego dnia do paczkomatu. Bardzo dobra obsługa klienta!

Rafał Z
- 13.11.2020, 13:54

Dobrej jakości kawa jak od dziadków

Klaysczna grecka kawa loumidis. U nas potocznie nazywana kawa ta z papugą. Super aromat, lekka pianka. No co mogę więcej napisać. Dobra klasyczna grecka kawa. Przypomina mi się dzieciństwo u moich dziadków. Kawa grecka ale smakuje jak od dziadków z mazur - tyle wspomnień..

L.Lacaros
- 07.03.2016, 13:45

Moja ulubiona

Mega kawa! Smaczna,aromatyczna,delikatna. Bardzo drobno mielona. Polecam

Więcej z tej samej kategorii

Sklep przyjmuje płatności Płatności PayU , Płatności PayPal oraz przelewy bankowe.
Płatność za pomocą karty kredytowej
© 2021 - GreeceCompany - właściciel sklepu Greckie Przysmaki powered by Yellowgray