Greckie Przysmaki
Logotyp Uni Europejskiej
Kawy / Producent: Nestle

Kawa Loumidis Paradosiakos klasyczna mielona 200 g

(6 opinie)

Najbardziej rozpoznawalna grecka kawa mielona o intensywnym aromacie i łagodnym smaku.

19,99 zł
Sprawdź historię ceny

Opis

Kawa Loumidis Paradosiakos należy najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych rodzajów greckich kaw. Charakteryzuje się niezwykle intensywnym i bogatym aromatem, a jednocześnie ma wyjątkowo łagodny smak. Łączy w sobie unikalną, specjalnie paloną mieszankę kaw robusta i arabica. Co ciekawe, dzięki dawnym wpływom wschodnich sąsiadów Grecji, jeszcze do połowy lat 50-tych kawę tą nazywaną turecką. Kilka łyków kawy Loumidis Paradosiakos dostarcza naszemu organizmowi niezbędnej energii, ale jej właściwości przynoszą też spokój i relaks. Ostatnie badania, jakie przeprowadzone zostały na mieszkańcach wyspy Ikaria dowodzą, że grecką kawę można uznać za prawdziwy eliksir młodości! Wpływa ona korzystnie na cały układ krążenia, zmniejszając przy tym ryzyko wystąpienia choroby wieńcowej. Aż 1% wszystkich mieszkańców Ikarii ma ponad 90 lat, czyli 10-krotnie więcej, niż w całej Europie! Analiza wyniki badań pozwoliła na wysnucie tezy, że to właśnie osoby, które piły kawę grecką - dłużej cieszą się dobrym zdrowiem. Aby zachować wyjątkowy aromat kawy Loumidis Paradosiakos, powinno przechowywać się ją w chłodnym i suchym miejscu.

Czy ten opis był pomocny?

Szczegóły

Waga
200 g
Opakowanie
Vacuum
Kod produktu
KAW-LOU-NES-200-KLA-MIE
Producent
Nestle
EAN
5201219484307

Opinie

5
54
13
02
01
0
Wojtek
- 08.05.2023, 08:39

Zakupy w delikatesach

Świetna kawa do kawiarki i do przygotowania w klasyczny polski sposób na sypanego. Drobno mielona, ładnie osiada na dnie szklanki, nie unosi się zbytnio. Poprawia nastrój każdego dnia. Jako że w tym roku jadę na Chorwację, zapas już kupiony do kampera!

Piotr Wojtek
- 12.09.2022, 15:06

Smaczna kawusia

Cudowna i smaczna kawusia, najlepiej smakuje o każdej porze, nie oszukujmy się. Dobra kawa zawsze jest dobra. Idealna do każdej metody do typowej fusiary, zalanej wrzątkiem, do tygielka, do tygielka z ogniska, french presu, aeropresu, ekspresu. Do wszyskiego. Smacznej najlepszej kawusi i sami wiecie co dalej.

Roksana Witkac
- 25.11.2021, 15:24

Bez tej kawci rano nie podchodź!

Matko i córko! Uwielbiam "kawę z zieloną papugą". Bez kubeczka tej kawy, dzień jest paskudny. Kawa, która działa cuda. Jak kupicie do biura, to zobaczycie, że nawet szef jest milszy!

Więcej z "Kawy"

Zgłoś problem