cookies

Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Dowiedz się więcej tutaj

Greckie cytryny

Cytryny 1 kg

8,99 zł
Brutto

Świeże, kwaśne i soczyste cytryny z Grecji to źródło witamin, przede wszystkim witaminy C.

Regularne spożywanie, cytryn pomaga w naturalny sposób przeciwdziałać grypieosłabieniom w sezonie przeziębień ale również w zwalczaniu infekcji.

Produkt nie pryskany i nie woskowany, dojrzewający na drzewie w słonecznych greckich wsiach.

Ilość
Dostępne wkrótce

  • Gwarancja prawdziwego smaku Gwarancja prawdziwego smaku
  • Wysyłka już od 18 zł | Darmowa dostawa od 350 zł Wysyłka już od 18 zł | Darmowa dostawa od 350 zł
  • 14 Dniowe prawo zwrotu towaru 14 Dniowe prawo zwrotu towaru

Cytryny posiadają wiele cudownych właściwości, które zachęcają do sięgnięcia po nie. Po pierwsze stanowią źródło witaminy C, która wspiera w ochronie organizmu przed przeziębieniami. Ujmując w swoim jadłospisie ten składnik, zamiast martwić się o zdrowie i leżeć w łóżku, będziesz mógł / mogła aktywnie spędzać czas ze swoimi bliskimi.

Ponadto wspomagają odchudzanie, gdyż hamują łaknienie. Warto zastąpić słodkie napoje wodą niegazowaną z cytryną. Przeciwdziałają nowotworom, dzięki temu, że zawierają przeciwutleniacz.

Zapoznaj się z przedstawionymi na naszej aukcji cytrynami. Są warte docenienia i spróbowania. Świeże cytrusy są sprowadzane z Grecji. Greccy rolnicy nie pryskają drzew cytrusowych, a och owoców nie woskują

Cytryny zrywane są z drzew w momencie dojrzewania, więc nie dojrzewają podczas transportu bądź w dojrzewalniach. Ich uprawa oraz wzrost występuje w warunkach naturalnych. Pomimo braku ingerencji człowieka produkt jest aromatyczny, ma ładną żółtą skórkę i zachowuje wysoką jakość.

OWO-CYT-1KG

Opis

Waga
1 kg

Specyficzne kody

chat Komentarze (3)
Oceń
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz