GRECKIE PRZYSMAKI

SMACZNE MIEJSCE W SIECI

O firmie:

Greckimi przysmakami zajmujemy się całe swoje życie. Od dziecka, które wraz z rodzicami przeniosło się do słonecznej i pachnącej mitologią Bogami Grecji, aż po rok 2012, w którym wraz z rodziną postanowił przenieść swoje hobby na szerszy grunt dzielenia się swoją pasją, poprzez import i sprzedaż produktów typowo greckich do Polski. To w Polsce zdobywaliśmy niezbędne wykształcenie i doświadczenie w sprzedaży, aby później otworzyć sklep z najwspanialszymi przysmakami z odległej i historycznej Grecji.

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się polską firmą, która swój wolny czas poświęca na szukanie najlepszych produktów pod względem walorów jakościowych, smakowych i estetycznych po całej Grecji, lecz głównie specjalizuje się w produktach pochodzących z Krety, gdzie panuje niepowtarzalny klimat. Naszą specjalnością są oliwy EXTRA VIRGIN.


Mottem naszej firmy jest dobro klienta i to o niego najbardziej troszczymy się gwarantując mu zdrowe i smaczne jedzenie.
Nasza pasja do greckiego jedzenia przerodziła się w piękną i odwzajemnioną miłość, dzięki której otworzyliśmy nasz sklep internetowy i filię w Krakowie, aby móc dzielić się tymi fantastycznymi artykułami z rodakami.
Nasze produkty kierujemy do każdego, kto ceni sobie zdrowie, niepowtarzalny smak, a także wysoką jakość produktu w najniższej cenie na rynku.
Niską cenę udało się nam uzyskać dzięki ominięciu zbędnych pośredników między producentem towaru, a nami, dzięki czemu jesteśmy jedyną taką firmą na rynku gwarantującą bezpieczeństwo, oszczędność pieniędzy i łatwe, nowoczesne dotarcie do klienta, na którym najbardziej nam zależy. Renoma naszej firmy zdobywa coraz większe zaufanie wśród producentów i klientów, którzy zawsze powracają po kolejne produkty opatrzone niezbędnymi certyfikatami.
Pasja, którą przerodziliśmy w miłość pozwoliła nam na stworzenie sklepu niepowtarzalnego i takiego, w którym to klient jest na pierwszym miejscu. 

„Wysoka jakość nie jest luksusem, wysoka jakość jest potrzebna wszystkim dbającym o swoje zdrowie.”