Miód Tymiankowy 460g

Nowy

Miód tymiankowy jest bardzo pożywny i  bogaty w minerały.
Tonik, antyseptyczne właściwości, zwiększa energię i fizyczne moce człowieka, bardzo dobry na problemy z oddychaniem , sercem.

Więcej szczegółów

300 Przedmioty

31,99 zł

Add to wishlist

Więcej informacji

Zachecamy do obejrzenia filmow, pasieki z ktorych pochodzą nasze miody.

http://www.melifotopoulos.gr/gallery-video.html


W 1980 roku Michael X. Fotopoulos wraz z żoną Maria Fotopoulos zaczął nieśmiało jak amatorzy mający pięć uli w ogrodzie ich domu w Akritochori Mesynie .
Miód produkowany wystarczy na potrzeby swojej rodziny , dla swoich trojga dzieci Christina , Antonia i mniej Haralambos , bliskich i drogich przyjaciół . Michael i Maria zdecydowali się po kilku latach i z amatorów stali sie profesjonalnymi  producetamii miodu. Dzieląc sie wspaniałym smakiem i wartościami  odżywczymi ,  przy wszystkich swoich bliskich
Tak więc w 1983 roku z pięciu  uli stało się 200 i przenosi z ogrodu ich domu w regionie Mani i gór Taygetos .
 Doskonała jakość ich produktów sprawila iż  pozyskali nowych klientów przy rownoczesnym zachowaniu tradycyjnej produkcji . Wszystkie   dają hojne i korzystne zalety miodu i innych czystych produktów ( pyłku , mleczka pszczelego i pachnące zioła górskie ) .
W 1994 roku jego syn Harry Fotopoulos przejął działalność i udział w seminariach szkoleniowych i  podjął odpowiednią wiedzę do zawodu , który wraz ze sztuką i rodzicami kontynuował sekret sukcesu . Rodzice nadal  z dużą chęcią i pasją podchodzą do produkcji miodu i wszystkich jego pochodnych , rozwoju firmy i udział w najważniejszych festiwalach miodu . To jest obecnie zapisane w spółdzielni pszczelarzy Kalamata .

 
Certyfikat ISO 22000:2005 .
Pszczelarstwo Fotopoulos "Kochanie Taygetos " został certyfikat ISO 22000:2005 dla produkcji, pakowania i wprowadzania do obrotu produktów pszczelarskich z 08 stycznia 2009

Opinie

Oceń 
2017-04-08

super

Miod bardzo pyszny. Przypomina czas wakacji w Grecji. Kupie jeszcze raz na pewno.

  Write your review!

  Napisz opinię

  Miód Tymiankowy 460g

  Miód Tymiankowy 460g

  Miód tymiankowy jest bardzo pożywny i  bogaty w minerały.
  Tonik, antyseptyczne właściwości, zwiększa energię i fizyczne moce człowieka, bardzo dobry na problemy z oddychaniem , sercem.

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: