Miód z kwiatów pomarańczy 460g

Nowy

Miód pomarańczowy jest bardzo pożywny i  bogaty w minerały.
Badania naukowe pokazują, że pierwiastki śladowe mają wysoce antyseptyczne działanie pomaga to na stany zapalne, kaszel.

Więcej szczegółów

24 Przedmioty

24,90 zł

Add to wishlist

Więcej informacji

Zachecamy do obejrzenia filmow, pasieki z ktorych pochodzą nasze miody.

http://www.melifotopoulos.gr/gallery-video.html


W 1980 roku Michael X. Fotopoulos wraz z żoną Maria Fotopoulos zaczął nieśmiało jak amatorzy mający pięć uli w ogrodzie ich domu w Akritochori Mesynie .
Miód produkowany wystarczy na potrzeby swojej rodziny , dla swoich trojga dzieci Christina , Antonia i mniej Haralambos , bliskich i drogich przyjaciół . Michael i Maria zdecydowali się po kilku latach i z amatorów stali sie profesjonalnymi  producetamii miodu. Dzieląc sie wspaniałym smakiem i wartościami  odżywczymi ,  przy wszystkich swoich bliskich
Tak więc w 1983 roku z pięciu  uli stało się 200 i przenosi z ogrodu ich domu w regionie Mani i gór Taygetos .
 Doskonała jakość ich produktów sprawila iż  pozyskali nowych klientów przy rownoczesnym zachowaniu tradycyjnej produkcji . Wszystkie   dają hojne i korzystne zalety miodu i innych czystych produktów ( pyłku , mleczka pszczelego i pachnące zioła górskie ) .
W 1994 roku jego syn Harry Fotopoulos przejął działalność i udział w seminariach szkoleniowych i  podjął odpowiednią wiedzę do zawodu , który wraz ze sztuką i rodzicami kontynuował sekret sukcesu . Rodzice nadal  z dużą chęcią i pasją podchodzą do produkcji miodu i wszystkich jego pochodnych , rozwoju firmy i udział w najważniejszych festiwalach miodu . To jest obecnie zapisane w spółdzielni pszczelarzy Kalamata .

 
Certyfikat ISO 22000:2005 .
Pszczelarstwo Fotopoulos "Kochanie Taygetos " został certyfikat ISO 22000:2005 dla produkcji, pakowania i wprowadzania do obrotu produktów pszczelarskich z 08 stycznia 2009

Opinie

Oceń 
2017-03-25

krystalizacja miodu

Miody z dużą zawartością glukozy krystalizują szybciej, np. miód rzepakowy może skrystalizować już w ciągu tygodnia po miodobraniu. Natomiast miody z dużą ilością fruktozy krystalizują się wolniej, np. miód akacjowy może się skrystalizować dopiero po roku.

  Oceń 
  2016-12-02

  miód

  Miód smaczny, ale wcale się nie krystalizuje. Mam go już ponad rok i nadal płynny, a mówią, że prawdziwy miód powinien się skrystalizować.

   Write your review!

   Napisz opinię

   Miód z kwiatów pomarańczy 460g

   Miód z kwiatów pomarańczy 460g

   Miód pomarańczowy jest bardzo pożywny i  bogaty w minerały.
   Badania naukowe pokazują, że pierwiastki śladowe mają wysoce antyseptyczne działanie pomaga to na stany zapalne, kaszel.

   Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: