Greckie Przysmaki
Logotyp Uni Europejskiej
Oliwa z oliwek / Producent: Koronida

Oliwa z oliwek niefiltrowana Koronida BIO 0.3% 5 L

(0 opinii)
209,00 zł
Dostępne wkrótce

Szczegóły

Kwasowość
0,3%
Pojemność
5 L
Opakowanie
Puszka
Region pochodzenia
Kalamata
Certyfikat BIO
Tak
Typ Oliwy
Extra Virgin
Stan
Nowy
Kod produktu
OLI-BIO-KOR-5L-PUS
Producent
Koronida

Opis

Produkt greckiProdukt BIOProdukt w metalowym opakowaniuProdukt o kwasowości do 0.3%Produkt 100% naturalnyProdukt wegańskiBez GMO

Ma głęboki, jasny zielony kolor i owocowy, słodko-gorzki smak, pikantny posmak podczas połykania, uczucie miękkich smaków z różnych owoców, bogaty w polifenole geioprostateftikes elaiokanthali i elaiasini.

Produkt o wysokiej wartości odżywczej, która jest klasyfikowana w kategorii premium.

Oliwa ta jest odpowiednia dla zdrowej diety bogatej w kwasy jednonienasycone i braku cholesterolu, idealne do białego mięsa, ryby z grilla, zimnych sosów do makaronów i sałatek, warzyw.

Oliwa a zdrowie:

 1. Wiele chorób jest spowodowanych przez niekontrolowane jedzenie żywności zawierającej również nasycone kwasy tłuszczowe (tłuszcze zwierzęce), które powodują miażdżycę tętnic i choroby sercowo-naczyniowe.

  Badania medyczne wykazały, że w krajach basenu Morza Śródziemnego, w szczególności Grecji, gdzie zużycie oleju z oliwek jest wysoka, ma mniej zdarzeń sercowo-naczyniowych niż w jakimkolwiek innym kraju na świecie.

  Poprzez zmniejszenie spożycia tłuszczów zwierzęcych i zwiększenie spożycia oliwy z oliwek w naszej diecie, możemy osiągnąć idealne połączenie dla profilaktyki chorób śmiertelnych, takich jak miażdżyca tętnic i ataków serca.
 2. Ostatnie badania lekarskie wykazały, że oliwa z oliwek jest idealna dla potrzeb ciała ludzkiego, tworzy naturalne płyny wiążące,a tym samym łagodzi ból i dyskomfort w żółci (zgaga).
 3. Miliony ludzi na całym świecie cierpi z powodu problemów żołądkowych i chorób pokrewnych. Powodem są bardzo poważne owrzodzenia.
  Jak wiadomo, stosowanie oleju z oliwek w diecie jest korzystnym czynnikiem w funkcjonowaniu układu trawiennego, ponieważ olej utrzymuje niskie HCI? w naszym żołądku. Zatem, olej pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego.

Jest również udowodnione, że spożywanie oliwy z oliwek w diecie pomaga:

 • W dobrej równowadze metabolizmu człowieka, prawidłowego rozwoju organizmu i kości.
 • Odpowiednie witaminy D dla organizmu.

Oliwa z oliwek pomaga nam być zdrowym i czyni nasze życie przyjemniejszym. Wpisany przez Dimitrios Th. KREMASTINOS, profesor Kardiologii Uniwersytetu w Atenach, prezes greckiej College of Cardiology. Szereg badań doświadczalnych wykazał, że składnik oleju zawartego w oliwkach obniża poziom cholesterolu o 30-40%, a szereg wewnątrzkomórkowych mechanizmów działających zwiększa odporność serca, niedokrwienia komórek.

Region pochodzenia: Peloponez
Czy ten opis był pomocny?

Opinie

0.0/5
(0 opinii)
5
04
03
02
01
0

Więcej z "Oliwa z oliwek"

Zgłoś problem
Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Polityka prywatności