cookies

Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Dowiedz się więcej tutaj

  • Super promocja!

Oliwa z oliwek Extra virgin Latzimas 0.8% 750 ml

25,99 zł
Brutto

Latzimas producent najwyższej jakości oliwy z oliwek, należący do czołowych producentów na Krecie. Oliwy LATZIMAS są wielokrotnie nagradzane na świecie za wyjątkową jakość, walory smakowe i aromatyczne.

Ilość
Dostępne wkrótce

  • Gwarancja prawdziwego smaku Gwarancja prawdziwego smaku
  • Wysyłka już od 18 zł | Darmowa dostawa od 350 zł Wysyłka już od 18 zł | Darmowa dostawa od 350 zł
  • 14 Dniowe prawo zwrotu towaru 14 Dniowe prawo zwrotu towaru

Oliwa z oliwek extra virgin znanej greckiej firmy Latzimas to produkt najwyższej jakości. Oliwki użyte do jej produkcji dojrzewają w idealnych warunkach, jakie panują na Krecie. 

Rodzinny charakter firmy Latzimas daje gwarancję, że ich oliwa z oliwek extra virgin jest produkowana z pasją według wieloletniej tradycji. Dają temu wyraz cenione certyfikaty pochodzenia, bezpieczeństwa oraz produktów ekologicznych. 

Doskonały smak oraz wysoką jakość oliwy zapewnia staranna selekcja oliwek oraz kontrolowany proces tłoczenia na zimno. Dlatego też oliwa z oliwek extra vergin firmy Latzimas zawiera bogactwo witamin, minerałów, kwasów tłuszczowych i polifenoli. Dużą zaletą jest także niska kwasowość produktu (0,4-0,5%).

Latzimas
5200103670116

Opis

Pojemność
750 ml
Kwasowość
0.8

Specyficzne kody

Nowy produkt
chat Komentarze (2)
Oceń
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz