Greckie Przysmaki
-48,99 zł
Oliwa z oliwek / Producent: Critida

HIT CENOWY - Oliwa z oliwek Critida 1 L 4+1 GRATIS

(0 opinii)

HIT CENOWY!!

TYLKO TERAZ - PRZY ZAKUPIE CZTERECH OLIW JEDNA GRATIS

PAMIĘTAJ! NAPISZ W KOMENTARZU DO ZAMÓWIENIA KTÓRE OLIWY MAMY ZAPAKOWAĆ

W przypadku braku informacji, oliwy będą pakowane losowo.

Produkowana co roku w bardzo ograniczonej ilości.
Wyśmienita, aromatyczna oliwa z oliwek z jednych z najstarszych drzew oliwnych na Krecie
WYJĄTKOWA OLIWA DLA KONESERÓW SMAKU

244,95 zł195,96 zł

Szczegóły

Kwasowość
0,2%
Pojemność
1 L
Opakowanie
Puszka
Region pochodzenia
Kreta
Certyfikat BIO
Nie
Typ Oliwy
Extra Virgin
Stan
Nowy
Kod produktu
OLI-MIX-CRI-1L-2+1
Producent
Critida
EAN
5203817301017

Opis

Produkt greckiProdukt w metalowym opakowaniuProdukt 100% naturalnyProdukt wegańskiProdukt bez konserwantówProdukt bez dodatku eProdukt bez dodatku cukruBez GMOProdukt bez dodatku soliProdukt o kwasowości do 0.2%

Oliwa a zdrowie:

  1. Wiele chorób jest spowodowanych przez niekontrolowane jedzenie żywności zawierającej również nasycone kwasy tłuszczowe (tłuszcze zwierzęce), które powodują miażdżycę tętnic i choroby sercowo-naczyniowe. Badania medyczne wykazały, że w krajach basenu Morza Śródziemnego, w szczególności Grecji, gdzie zużycie oleju z oliwek jest wysoka, ma mniej zdarzeń sercowo-naczyniowych niż w jakimkolwiek innym kraju na świecie. Poprzez zmniejszenie spożycia tłuszczów zwierzęcych i zwiększenie spożycia oliwy z oliwek w naszej diecie, możemy osiągnąć idealne połączenie dla profilaktyki chorób śmiertelnych, takich jak miażdżyca tętnic i ataków serca.
  2. Ostatnie badania lekarskie wykazały, że oliwa z oliwek jest idealna dla potrzeb ciała ludzkiego, tworzy naturalne płyny wiążące,a tym samym łagodzi ból i dyskomfort w żółci (zgaga).
  3. Miliony ludzi na całym świecie cierpi z powodu problemów żołądkowych i chorób pokrewnych. Powodem są bardzo poważne owrzodzenia. Jak wiadomo, stosowanie oleju z oliwek w diecie jest korzystnym czynnikiem w funkcjonowaniu układu trawiennego, ponieważ olej utrzymuje niskie HCI? w naszym żołądku. Zatem, olej pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego.

Jest również udowodnione, że spożywanie oliwy z oliwek w diecie pomaga:

  • W dobrej równowadze metabolizmu człowieka, prawidłowego rozwoju organizmu i kości.
  • Odpowiednie witaminy D dla organizmu. 


Oliwa z oliwek pomaga nam być zdrowym i czyni nasze życie przyjemniejszym.
Wpisany przez Dimitrios Th. KREMASTINOS, profesor Kardiologii Uniwersytetu w Atenach, prezes greckiej College of Cardiology: Szereg badań doświadczalnych wykazał, że składnik oleju zawartego w oliwkach obniża poziom cholesterolu o 30-40%, a szereg wewnątrzkomórkowych mechanizmów działających zwiększa odporność serca, niedokrwienia komórek.

Region pochodzenia: Kreta

Jakość oliwy poparta badaniami3087.jpg

Czy ten opis był pomocny?

Opinie

0.0/5
(0 opinii)
5
04
03
02
01
0

Więcej z "Oliwa z oliwek"

Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Polityka prywatności