Greckie Przysmaki
Oleje / Producent: Kosmidis-Gavrilis

Olej sezamowy 250 ml

(2 opinie)

Olej sezamowy, najstarszy olej świata. Od wieków wiadomo, że zawiera bardzo dużo cennych dla organizmu składników. W swoim składzie ma przeważającą część nienasyconych kwasów tłuszczowych (omega 9 ok. 41-43%), które odgrywają kluczową rolę w zachowaniu zdrowia. Ważną substancją jest także sezamina. Oprócz niej olej sezamowy zawiera lecytynę, witaminę B6, D i E, fosfor, magnez, cynk, wapń i żelazo.

19,90 zł
Dostępne wkrótce

Szczegóły

Pojemność
250 ml
Stan
Nowy

Opis

Zastosowanie oleju sezamowego

Wiadomo, że zawarte w tym oleju składniki mają korzystny wpływ na organizm ludzki. Dzięki witaminie B olej ten wspomaga organizm w chorobie sercowo-naczyniowej i zawałem serca - zmniejsza prawdopodobieństwo ich wystąpienia, a zawarty w nim fosfor i magnez pozwala na prawidłowe bicie serca. Sezamina i wapń regulują ciśnienie krwi i obniżają poziom cholesterolu. Sezamina to także spowolnienie tworzenia się tkanki tłuszczowej i zaopatrzenie mięśni w składniki odżywcze.

Czy ten opis był pomocny?

Opinie

5.0/5
(2 opinie)
5
24
03
02
01
0
Odpowiedź sklepu Greckie Przysmaki
- 28.05.2019, 10:55

Olej sezamowy nie filtrowany

Dzień dobry, Olej sezamowy jest nie filtrowany.

Edyta Mazurek
- 12.04.2019, 10:38

olej filtrowany ?

CZU OLEJ JEST NIE FILTROWANY ?

Więcej z "Oleje"

Mamy pewne braki...
Zgłoś problem
Ta witryna używa plików cookie. Kontynuując jej przeglądanie, wyrażasz zgodę na używanie przez nas tych plików. Polityka prywatności